שף

by davidgol | 20th ספטמבר 2010

Share

שף – מחומרי גלם ועד יצירות אומנות קולינאריות

אם ניקח את עלותם של הצבעים שבהם השתמש פיקאסו לציור שנמכר במיליוני דולרים, נגלה כי היא הסתכמה בסכום כסף זניח. וכיצד זה קשור לעניין של שף?, זה די פשוט. אם ניקח את המרכיבים שבהם משתמש שף פרטי באירועים שונים, נראה כיצד הוא הופך אותם ליצירת אומנות, לא פחות מזה.

 לא לחינם יש אינספור תכניות בישול ואפילו ערוץ לאוכל בלבד, כל גם זאת בכדי להראות כי עבודתו של שף פרטי מקצועי, היא יצירה של מנה שמיימית מכל חומרי הגלם (גם הפשוטים שבהם) בעזרת המתכון המקורי שהמציא. שף פרטי מוזמן היום לאירועים רבים בכדי להפגין את כישוריו ולהראות לאלו תוצאות ניתן להגיע בעזרת יצירתיות.

 שף – המקצוען שיגלה לכם טעמים מיוחדים

לפעמים כל מה שצריך לעשות זה לשחרר את החושים ולגלות מחדש את מה שנמצא מתחת לאפינו כל הזמן. חלק מייחודו של שף הוא הכרת חומרי גלם רבים בצורה מושלמת. במעשיו של שף פרטי מוכשר, שייקח חלק באירוע שלכם, תוכלו לראות כיצד הוא מפגיש אתכם עם יתרונות חבויים, שכלל לא הכרתם, בחומרי גלם שנמצאים אצלכם תמיד במטבח.

 עבודתו של שף פרטי מתחילה בראש ובראשונה עם בחירת מרכיבי המזון הנכונים וניצולם המקסימאלי למנה מושלמת. בנוסף יכול שף פרטי להכיר לכם ירקות ומרכיבים אחרים, הנמצאים בכל חנות כמעט, ואתם מעולם לא חשבתם או לא ידעתם כיצד משדרגים בעזרתם תבשילים רבים.

 שף – הניסיון בא לידי ביטוי בכל מנה

התענוג הגדול בללמוד מבעל מקצוע, כמו שף פרטי למשל, מגיע מכמות הידע שאדם בעל ניסיון שכמוהו, צבר עם השנים. שף פרטי יכול להציג שיטות עבודה וטיפול במזון, שלעולם לא הייתם חושבים עליהן בעבר.

 העיסוק הקבוע עם מזון ומרכיביו הוא זה שמביא שף פרטי לרמות הגבוהות ביותר וכך הוא יכול להעביר את הידע שלו בעזרת כל פעולה שלו, כמו בדיקת טריות המזון, ערבוב של חומרים, ועוד. הניסיון משחק תפקיד רב בתחום זה ולכן כל מי שיספח אליו את שיטותיו של אותו שף פרטי מוכשר ומנוסה, יוכל גם הוא בעתיד לשכלל את ביצועיו.

סגור לתגובות