שף פרטי עד הצימר

by davidgol | 23rd מאי 2011

Share

יום הנישואין שלך ושל אשתך מתקרב. אם הפעם הצלחת לזכור אותו , ונמאס לך מהפרחים הבנאליים, מהשוקולדים הטעימים אך מאוסים , או מהמתנה שלפעמים קולעת לטעם אשתך ולפעמים שף עד הצימרלא , אחת האופציות הטובות לבילוי ביום הנישואין , הוא לקחת את אשתך לצימר בצפון. הבריחה מכל המולת היום אל נופיה היפהפיים של צפון הארץ ,אל השקט  , הירק והיופי. צימר בצפון הוא ללא ספק אחד מהדרכים הטובות ביותר לבלות את יום הנישואין. אבל האם יש דרכים בהם ניתן לשפר אפילו את הבילוי בצימר ביום הנישואין ? במאמר זה נספר לכם כיצד ניתן לשפר את השהות בצימר ביום הנישואין. נגלה לכם, שהטיפ השלישי קשור בהזמנת שף פרטי לצימר…

טיפ ראשון : קשט את החדר

אל תסתפק רק בלהביא את האישה שאתה אוהב לצימר, תדאג שזו תהיה חוויה מיוחדת… בקש מבעלי הצימר לקשט את החדר בבלונים ובפרחים , וקצת לפני ההגעה הצב תמונות שהבאת אתך בצימר. אתה לא יודע איך אשתך תעריך אותך בזכות זה..

טיפ שני : אל תסתפק רק בצימר…

כדי להפוך יום נישואין לחוויה אמתית, לא תמיד מספיקה השהות בצימר, לא משנה כמה שהיא מהנה. לכן , הוסף לשהייה בצימר גם דברים נוספים : הזמנה לספא או מסאז' בצימר, רכיבה על סוסים, טיול ג'יפים או טרקטורונים , הכל כיד הדמיון הטובה עליך.

טיפ שלישי : הבא שף פרטי לצימר

אחד הדברים היותר מפתיעים, מקוריים , מרתקים ומרעננים שאפשר להביא לצימר ליום הנישואין הוא שף פרטי. בתיאום מראש, השף יגיע אליכם לצימר עם כל המצרכים והכלים הדרושים , ויתקין לך ולאשתך סעודת מלכים בצימר. היא לא תוכל להיות מופתעת יותר מכך! אתה תקבל ארוחת גורמה טעימה, השף הפרטי גם ישמח להעניק מניסיונו האישי ולתת טיפים לבישול לך ולאשתך , כך שתוכל לקבל ארוחות טעימות כאלו במשך כל השנה..

אם אתה מעוניין להשתמש בשירותיו של השף הפרטי על מנת להפתיע את אשתך ביום נישואיכם בצימר, כאן באתר תמצא את הדרכים בהם תוכל להזמין את השף הפרטי אליכם.

שף פרטי

סגור לתגובות