מסיבת רווקות עם שף פרטי

by davidgol | 8th מרץ 2013

Share

מסיבת רווקות הינה אחד הרגעים החשובים ביותר של כלה, ההכנות לקראת הרגע הגדול בעיצומם. המסיבה מתקיימת לרוב ימים בודדים לפני החתונה עצמה ולכן לרוב מדובר בתקופה מאודשף פרטי למסיבת רווקות לחוצה ועמוסה מבחינתה של הכלה. הזמנת שף פרטי למסיבת הרווקות שלכן זאת הדרך הטובה ביותר לשחרר את הלחץ ולארגן מסיבת רווקות בקלות ולא פחות חשוב ביעילות.

שפים פרטיים למסיבת רווקות – עד כמה זה מועיל?

היתרונות הטמונים בהזמנת שירותיו של שף פרטי למסיבת הרווקות שלכן הם רבים ומגוונים ויחסכו לכם כסף ולא פחות חשוב הרבה כאב ראש וריצות מיותרות אשר יועילו לכם להתרכז בהכנות לקראת האירוע האמיתי.

קודם כל הזמנה של שף למסיבת הרווקות שלכן תביא לארוחה יוקרתית, ברור לכולם שאירוע טוב עובר קודם כל בקיבה שלנו ורק אחרי זה בעיניים שלנו – ארוחה טובה עשויה להשכיח פאשלות אחרות אשר עשויות לצוץ. בנוסף ארוחות גורמה במסיבת רווקות זה דברים שלא רואים לרוב, ולכן אם אתן רוצות אירוע מיוחד מבחינה קולינרית זאת האופציה האידיאלית והטובה ביותר עבורכן.

כאב ראש לא קטן למסיבת הרווקות זה התוכנית האומנותית, האם להזמין חשפן? או להזמין סטנדאפיסט בשביל לעשות אווירה טובה? הזמנה של שף פרטי למסיבת הרווקות שלכם תכסה גם את התוכנית האומנותית למסיבה שלכן – השף הפרטי ידגים במהלך הכנת ארוחות הגורמה את תהליך ההכנה וישתף את הקהל באופן פעיל בכל התהליך.

יתרון שלישי נמצא דווקא בפן החיסכוני, מדובר בתקופה מאוד לחוצה בשביל הכלה גם מבחינת כלכלית וגם מבחינת העומס המוטל עליה – מדובר בים של הכנות כאשר הדבר האחרון שהכלה לעתיד צריכה זה לתכנן אירוע נוסף במקביל למסיבת החתונה, השף הפרטי יחסוך לכם את העומס בחיפושים אחר קייטרינג, מישהו שיפעיל את האורחים – כל הדברים האלה נמצאים בבן אדם אחד שעליכם להביא אל האירוע שלכם.

מסיבת רווקות שלא תישכח לעולם

אחד הדברים שהכי חשובים לכלה במסיבת הרווקות שלה זה להביא דבר שונה, הרי לרוב מסיבת רווקות היא דיי בנאלית ולרוב הקונספט יהיה זהה בין המסיבות השונות – שפים פרטיים ללא ספק יעמידו את האירוע שלכם במימד אחר אשר לא נראה כמותו עד כה.

הזמנה של שף אשר יגיע אל מסיבת הרווקות שלכן תבטיח אירוע בלתי נשכח אשר יותיר רושם חיובי על כל המוזמנות אל האירוע ובסופו של דבר האירוע יהיה מדובר מאוד והאורחות יתקשו להישאר אדישות לשינוי המיוחד לטובה ותצליחו בסופו של דבר להרים את האירוע שלכם במינימום זמן ובמינימום כסף.

בסופו של דבר המטרה של מסיבת הרווקות היא להשכיח מהכלה את כל הלחץ ואת כל הריצות הכרוחות באירוע ובסידורים לקראתו ולגרום לה לערב אחד להרגיש רגועה ולא פחות חשוב מיוחדת. השף הפרטי יעשה את כל העבודה הזאת על הצד הטוב ביותר בצורה הבולטת ביותר.

לתפריט שף פרטי דוד גול למסיבת רווקות !!!

ליצירת קשר והשארת פרטים!!!

סגור לתגובות