שף פרטי למסיבות ילדים

by davidgol | 4th מרץ 2013

Share

מסיבות ילדים איבדו גם מזמן את התמימות שכל כך אפיינה אותם, אם בעבר המסיבה הייתה מסתכמת בישיבה בחצר עם משחקים בסגנון של תופסת, מחבואים ולקינוח אשר להביא ליצן על מנת להרים את האווירה – היום מדובר בהפקה שלמה אשר מתעצמת משנה לשנה והופכת להיות לתחרות סמויה בין הילדים ואפילו בין ההורים שמתחרים בניהם על האיכות של המסיבה.

שף פרטי למסיבות ילדים – הטרנד החדש

כאשר חושבים על האופציה של הזמנת שף שיכין לכם את האוכל באופן אישי, הסיטואציה הראשונה שעולה לכם לראש היא שמדובר באירוע יוקרתי. בזמן האחרון הביקוש לשפים פרטים למסיבות ילדים עלה בצורה קיצונית, הסיבה העיקרית היא הרצון של הילדים לאירוע שונה ומקורי ומנגד הרצון של ההורים להפוך את האירוע שלהם למדובר ולזכור ביותר בקרב האורחים.

כשבעבר הסתפקנו בקצת חטיפים ועוגה, היום הביקוש של הילדים כבר עלה מדרגה והם רוצים את הטוב ביותר. שף פרטי למסיבות ילדים זאת האופציה הטובה ביותר עבור האירוע שלכם, היתרונות בהזמנת שפים הינם רבים והופכים את המסיבת הילדים ליוקרתית ומהנה הרבה יותר.

בראש ובראשונה השף הפרטי יהיה זה שיספק את האוכל ואת התבשילים לאירוע שלכם, כלומר חסכתם לעצמכם את כאב הראש של מה להכין למסיבה בדמותו של השף. בנוסף היתרון הגדול בשף הפרטי הוא האינטראקציה אותו הוא יוצר עם הקהל – כלומר באמצעות השף הפרטי ניתן להפעיל את הילדים באמצעות סדנאות בישול שונות אשר יעניקו מימד אחר לאירוע שלכם.

שף פרטי למסיבות ילדים – כיצד לעשות זאת נכון?

כיום בזכות הביקוש הרב קיימים שפים רבים אשר מציעים את השירותים שלהם לאירוע שלכם – אך מהי הדרך הטובה ביותר להגיע אל השף המתאים ביותר עבורכם ועבור האירוע שלכם? שוטטות קלה באינטרנט עשויה לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. בחיפוש באינטרנט עליכם לוודא ולדלות כמה שיותר מידע על השף הפרטי בו אתם מתעניינים – בעיקר באמצעות ביקורות והמלצות המופיעות באתרי טוקבקים רבים ברשת.

לאחר התחקיר הקצר באינטרנט, מומלץ להתקשר אל האיש שמצאתם על מנת להתעניין בעלויות של הבאתו לאירוע ולא פחות חשוב – לברר עם השף האם הוא עושה מסיבות לילדים, זאת על מנת למנוע סיטואציה שבה תזמינו איש שאינו יודע להעביר מסיבה של ילדים ולא מתמחה בסדנאות השונות ובפעילויות השונות המתאימות לאירועים מסוג זה שהם שונים בתכליתם ממסיבות אחרות ודורשות מן הסתם יחס שונה.

דרך נוספת לבחור את השף המתאים ביותר היא באמצעות ביקורות והמלצות של מכרים, כיום הטרנד של הבאת שף פרטי לאירועים פופולארית מאוד – וישנם אנשים רבים אשר שכרו את שירותיו של שף פרטי בעבר ויכולים להביא לכם ביקורת על הפעילות שלו מנקודת מבטם. הרי בסופו של דבר היא תיהיה נקודת המבט האובייקטיבית והאמינה ביותר עבורכם ועבור האירוע שלכם.

שף פרטי לילדים

 

סגור לתגובות