שף פרטי לימי הולדת

by davidgol | 16th מאי 2011

Share

חוגגים אירוע? למה לא לחגוג בבית!!!שף פרטי לימי הולדת

יום הולדתכם מתקרב, ואתם כבר מתכננים איך אתם עומדים לחגוג- האם זו תהיה מסיבה רגילה, על כל החברים על עוגה בבית, או שתיקחו את כולם למסעדה או לצפייה בסרט, אבל האם בא לכם לעשות אירוע מיוחד? יום הולדת בלתי נשכח, שכולם יזכרו וידברו עליו עוד הרבה זמן?

מה תאמרו, אם נגיד לכם שיגיע אליכם שף פרטי לביתכם, עם כל הציוד וחומרי הגלם הדרושים, יתמקם במטבח שלכם, ויכין עבורכם ועבור חבריכם ארוחה מושקעת, עם מתאבנים, מספר סוגי מנות עיקריות , וקינוח נפלא על פי התפריט שאתם בוחרים , והכל מול עיניכם, בשילוב מתכונים, הסברים והרבה הומור? כך, אתם וחבריכם תוכלו להתיישב במטבח, בגג או בחצר, ולצפות באמן אמיתי מכין אוכל נהדר וטעים. גם תוכלו ללמוד כיצד מכינים את האוכל, תלמדו טיפים על שימוש בבשר, על בחירת ירקות , ולבסוף כמובן – תזכו לאכול את האוכל הטעים שבושל עבורכם בסדנה. זו בהחלט מסיבה שלא תשכחו!

שף פרטי עם מגוון תפריטים וסיגנונות

אחד מן התפריטים שיכול להכין עבורכם השף הפרטי הוא תפריט המתבסס על ניחוחות המטבחים הצרפתיים, האיטלקיים, הספרדיים, הטורקיים, וכן , גם הישראליים. מדובר בתפריט ים תיכוני- המטבח המבוסס על שילוב של כל המטבחים הללו, ומתאפיין בחומרי גלם טריים ורעננים, בבשרים איכותיים, בעשבי תיבול מגוונים , ובמבחר של מנות המשלבות את כל העולמות הטובים שבמטבחים הללו :  סלט אנטיפסטי מקישואים, פטריות, כרובית ועגבניות שרי , רביולי בטטה , ופסטה שמגיעות מהמטבח האיטלקי; סלט טבולה – המכיל בורגול, פטרוזיליה ומנטה, שמקורו במטבח הערבי-ישראלי; טפנד, קיש לוריין ופונדו בורגיניון מהמטבח הצרפתי – פרובנסאי ; קבב, דונר ורחת לקום שמגיעות אלינו מהמטבח הטורקי, ועוד.

השף הפרטי יתאם איתכם תפריט מיוחד ליום ההולדת, יוסיף אליו את המנות שאתם אוהבים במיוחד, יוסיף את הטיפ והרעיון שלכם למנה, ילמד אתכם להכין אותה וכיצד לקשט אותה בסיום ההכנה, וכך תוכלו להרוויח שתי ציפורים במכה אחת -  גם תלמדו מנות מעניינות שלא הכרתם עד כה, וגם תאכלו ארוחה נהדרת, בביתכם עם חבריכם , ותהנו מיום הולדת שאף אחד מהם לא ישכח לעולם.

שף פרטי

סגור לתגובות