שף פרטי לארוחות גורמה

by davidgol | 19th מאי 2011

Share

פעם קרה לכם , שרציתם להפתיע מישהו חשוב בארוחת גורמה טעימה, ורציתם לעשות זאת בעצמכם . אך אוי, מסתבר שלהכין את המנות הללו בדיוק כמו שפי העל שמופיעים בטלוויזיה בימי שישי הוא דבר לא קל, ולמרות השקעתכם הרבה המנה לא טעימה לפחות כמו שהיא נראית בטלוויזיה. בכך , שף פרטי יכול לעזור לכם – במאמר זה נגיש לכם שני טיפים לבישול גורמה, ונקנח את מאמרנו בהסבר- כיצד אפשר להיעזר בשירותיו של שף פרטי לבישול ארוחת גורמה אמתית אצלכם בבית.

שמני זית – איך בוחרים את הטוב ביותר, וכיצד משתמשים בו ?

אחד מסודות הבישול הגדולים ביותר הם השמנים. במידה ויודעים כיצד להשתמש ולהתנהג איתם – התוצאה תצא מצוינת. השמן המומלץ ביותר לבישול וטיגון הוא שמן זית. בשוק קיימים סוגים רבים מאוד של שמני זית. אך הסוג המומלץ ביותר הוא שמן זית כתית מעולה בכבישה קרה, שיש עליו את תווית הזיתים של "מועצת הזיתים " . השמנים המזוככים פחות בריאים , משום שתהליך הזיכוך מוציא מהם את רוב היתרונות הבריאותיים שלהם.

מרגרינה – האם להשתמש בה? ואם כן, איך ?

באופן עקרוני , מומלץ מאד להימנע כמה שיותר משימוש במרגרינה מכל הסוגים , גם באלו הדלות שומן. תהליך ייצור המרגרינה הוא אינו תהליך טבעי, ובמהלך תהליך הייצור וההקשיה של המרגרינה (שכידוע, מופקת משמן צמחי ) משתחררים חומרים רעילים , וככל שהמרגרינה יותר קשה , כך יש בה יותר מהחומרים הללו. לכן, במידה ואתם זקוקים אך ורק למרגרינה, ולא יכולים להשתמש באף שומן אחר, השתדלו לבחור את המרגרינות בקופסא, וחפשו את אלו שלא עברו תהליך הקשיה רגיל.

כיצד ניתן להיעזר בשירותיו של השף הפרטי להכנת ארוחת גורמה?

אחד משירותיו של השף הפרטי שלנו , הוא הכנת ארוחות גורמה פרטיות . אם תזמינו את השף אליכם הביתה, הוא יגיע עם כל המצרכים אליכם , ויכין לכם ולאורחיכם ארוחת גורמה נהדרת , מתפריט שאתם בוחרים. השף הפרטי אף ישמח ללמד אתכם להכין את המנות הללו ולשתף אתכם בטיפים חשובים ובהסברים.

שף פרטי לארוחות גורמה

סגור לתגובות