שף פרטי ותזונה נכונה

by davidgol | 28th מאי 2011

Share

הרבה תוהים, איך אפשר לשלב אכילת אוכל גורמה, שברוב הפעמים מתאפיין בחומרי גלם בעלי אחוזי שומן גבוהים מאד , ביחד עם ניהול אורח חיים בריא ומאוזן, ושמירה על דיאטה ותזונה שףנכונה? במאמר הזה, נסביר לכם כיצד השף הפרטי יכול לעזור לכם בשמירה על תפריט בריא, ועם זאת טעים במיוחד.

בחירת המנה הבשרית

הגעתם למסעדה איכותית ויוקרתית, התיישבתם בה , ולאחר כמה דקות נכנס המלצר והניח לפניכם את התפריט. יש בו כל כך הרבה דברים איכותיים : סטייקים, מרקים, מנות עוף ובשר מבושלים, מנות מטוגנות , ועוד. כיצד תדעו מה לבחור ?

המנות שהכי מומלץ לבחור , כשנמצאים במסעדה ומעוניינים לשמור על תזונה נכונה, הם מנות בשר ועוף מבושלות או אפויות, ובוודאי שלא מטוגנות. אלו המנות שיהיה בהם הכי פחות שומן, והן יהיו הכי בריאות. כמו כן, תמיד מומלץ להוסיף למנת הבשר מנת ירקות, ובוודאי לא לחטוא בהוספת צ'יפס , חומוס, טחינה וסלט חצילים ,  המשמינים במיוחד.

שילוב פירות וירקות במנות

על מנת שתמשיכו לשמור על בריאותכם ,ובמיוחד על הדיאטה שלכם , כשאתם יוצאים למסעדה, מנת האוכל שלכם צריכה להיות מחולקת בצורה שתכלול את כל אבות המזון, בכמות הראויה להם : המנה המושלמת צריכה להיות מורכבת ממנת בשר או דג , מתוספת עשירה בפחמימות (כמו אורז, תפוחי אדמה, מג'דרה וכו') , ומירקות מבושלים. מנה זו כוללת בתוכה פחמימות וחלבונים, ויטמינים, וכל מה שהגוף צריך להמשך תפקוד יעיל במהלך המשך היום. כמו כן, אם אתם חייבים לקחת קינוח במסעדה, הקפידו שהקינוח לא יהיה עוגה או בקלוואה, שמלאות בפחמימות, אלא כוס תה צמחים ופירות. בצורה זו , תוכלו ליהנות בלי רגשות האשם.

איך שף פרטי יכול לעזור בשמירה על תזונה נכונה?

השף הפרטי יכול לעזור במגוון דרכים – במהלך ביקורו אצלכם , השף הפרטי ישמח להכין לכם ארוחה מהמרכיבים הנכונים, שתהיה בריאה- ואף לא פחות מכך , טעימה. הוא גם יעזור לכם לבחור את חומרי הגלם הטובים ביותר, ויספר לכם על הטיפים הטובים ביותר לשמירה על תזונה בריאה ונכונה.


סגור לתגובות