שף אישי

by davidgol | 11th דצמבר 2012

Share

רוצים לעשות משהו מיוחד ? ערב מיוחד עם זוגתך , מסיבת רווקות מקורית , או מסיבת יום הולדת מפתיעה ?

השירות המרכזי של חברת SHOWCHEF הוא שירותי שף פרטי, שף אישי – במסגרת שירות זה, השף האישי המקצועי שלנו , דוד גול , בעל ותק של שנים רבות בתחום הבישול , יגיע אליכם הביתה ויבשל לכם ממיטב המעדנים לכל אירוע, מסיבה או הפתעה – החל בארוחת בוקר זוגית ושקטה וכלה בארוחה למסיבה בעלת כמה עשרות מוזמנים .

מדוע שף פרטי ?

כי אין דרך יותר מקורית וכיפית להפתיע את יקיריכם – אוכל מחבר בין אנשים , והשף הפרטי יודע כיצד להכין את האוכל הטעים ביותר. עם השף האישי – ההנאה מובטחת!

איך זה מתנהל ?

במהלך שיחתכם עם השף לתיאום הגעתו אליכם , השף יבקש מכם לציין בפניו את סוג התפריט , המנות שאותם תרצו באירוע , מרכיבים מיוחדים , אופי האירוע , ועוד. השף ירשום הכל ויכין את עצמו לאירוע.

ביום שלפני האירוע , וביום האירוע , השף יקנה את כל המוצרים הדרושים עבור הארוחה – כדי שיבטיח לכם מוצרים טריים ואיכותיים. המוצרים נקנים בחנויות האיכותיות ביותר, ובלי התפשרות על חומרי הגלם.

ביום האירוע , השף הפרטי יגיע אליכם כשעתיים לפני תחילת אירוע , יתמקם ויתחיל בהכנות לקראת הארוחה . מכאן , המשך אופי האירוע תלוי בכם : אם מדובר בארוחה מצומצמת , השף יכין את הארוחה ויגיש אותה עבורכם ; אם מדובר במסיבה או באירוע רב משתתפים , השף יבשל את הארוחה מול עיני הקהל שלכם , בשילוב הסברים , טיפים , מתכונים , שיתוף הקהל והומור.

ארוחה המבושלת על ידי השף האישי תסב לכם הנאה רבה, ותיצור לכם אירוע בלתי נשכח.

ניתן ליצור קשר עם השף בעמוד " צור קשר " באתר.

שף אישי

סגור לתגובות