רעיונות לאירועים עם שף פרטי

by davidgol | 19th מרץ 2013

Share

שף פרטיכיום ישנם מספר רב של אפשרויות ואירועים שלשמם מומלץ ואף רצוי להזמין שף פרטי – אך האם ניתן לקטרג כל סוג של אירוע ואל הייחוס של השף הפרטי אליו? התשובה אינה חד משמעית, ישנם אירועים בהם שף עד הבית הוא בגדר חובה ויש כאלה אשר ניתן להגיד שהוא בגדר בונוס אשר משפר את האירוע.

שף פרטי – המון רעיונות, רק תבחרו!

נתחיל מזה שכל סוג של אירוע בסופו של דבר ייזכר לרוב בזכות האוכל אשר הוגש בו, אין מה לעשות רוב האנשים שופטים על פי התיאבון שלהם בסיום האירוע – אם הם שבעים, האירוע היה מצוין ומנגד אם הם יצאו מהאירוע רעבים, סימן שהאירוע לא היה ממש טוב.

שף פרטי ליום הולדת הינו הדרך המושלמת להפוך מסיבה בנאלית למשהו חסר תקדים ויוקרתי. ישנם גילאים מיוחדים בהם חשוב מאוד לערוך מסיבה גדולה, עבור כל ילד מדובר בגיל שונה – ולכן ניתן להתאים את השף הפרטי ליום ההולדת עצמו בין אם זה יום הולדת לילדים או יום הולדת למבוגרים – בסופו של דבר בכולם הזמנה של שף תהפוך את האירוע למשהו שונה ומקורי.

כאשר מדברים על אירועים רשמיים יותר, ובכמות של אנשים גדולה בהרבה כגון בר מצווה או בריתה – הזמנה של שף הינו אופציה לא רק יוקרתית יותר, אלה גם זולה יותר. כאשר תקראו לשף שיכין אוכל לאורחים שלכם תוכלו להיות בטוחים שמדובר בתפריט ייחודי אשר מותאם אישית לרצונות שלכם ובמקום הספציפי בו אתם חפצים ורוצים לבצע את האירוע המושלם עבורכם.

אירועים אשר מדגישים את הפן הרומנטי כגון אירוע של הצעת נישואין או ארוחות רומנטיות שונות מקבלות שדרוג בעת הזמנת שף פרטי לאותו אירוע. שף פרטי דוד ערך עשרות רבות של אירועים רומנטיים ולכן הבחירה שלכם יכולה להביא לאווירה הטובה ביותר לארוחה, שכן לעיתים מסעדות או ברים עשויים להיות רועשים ומלאים באנשים ומנגד ליהנות מארוחה טובה אשר מתבשלת ומוגשת לכם טרייה וחמה היישר אל השולחן. לכן על מנת ליצור אווירה רומנטית אמיתית, הבחירה שלכם צריכה להיות בדמותו של שף עד הבית.

סגור לתגובות