שאלות ותשובות

מה זה שף פרטי ?

שף פרטי הינו שירות ייחודי ומפנק שבו שף מקצוען, המומחה לכל סוג של בישול, מגיע עד למקום שתבחרו בו, כדי לערוך את האירוע שלכם. השף מכין את הארוחה שאתם מבקשים בסגנון של מופע שף או ללא המופע, לבחירתכם. אותו שף פרטי שמגיע למקום האירוע הוא בעל היכרות עולמית עם סוגי המזון וההגשה הרבים והשונים. הוא מתבל את האירוע בניסיונו הרב ויוצר מנות קסומות עבור מגוון האורחים המגיעים לאירוע המיוחד שלכם.

 לאיזה אירוע מתאים שף פרטי ?

כמעט כל אירוע שיעלה במוחכם המקורי יוכל לקבל את סוג הארוחה המתאימה והמושלמת בעזרתו של שף פרטי. בין אם בחרתם בארוחה זוגית בבית או בחוף הים למשל, שף פרטי יפנק אתכם במעדנים שיתרמו לרומנטיקה שבאוויר. ארוחות גורמה חברתיות או משפחתיות לכמות של 8-13 איש, ואפילו מסיבות גיוס/שחרור, חנוכת בית, יציאה לפנסיה ועוד, לכ-30 אורחים ויותר, הן המתאימות להזמנת שף פרטי שהופך את הערב לאחר לגמרי.

 האם ניתן לשנות את התפריטים השונים ?

התפריטים נבנים על סמך היכרות עמוקה עם קהל הסועדים הרחב בכדי שיותאמו בצורה מקסימאלית לכולם. עם זאת, הזמנה של שף פרטי לאירוע שלכם מאפשרת לכם לשנות אותם לפי בקשתכם בכדי שהאירוח יהיה מושלם. כחלק מהמקצוענות והליווי של שירות זה של שף פרטי, תוכלו להתייעץ ולבחור באם אתם מעוניינים להוסיף מנות מסוימות או להוריד אחרות. הכול בכדי שהאורחים שלכם יצאו עם הטעם הטוב ביותר מהבילוי שערכתם עבורם ויזכרו אותו רק לטובה.

 האם המנות השונות מוכנות מראש ?

ממש לא! שף פרטי המגיע למקום האירוע, עובד על המנות מראשיתן אל מול עיניכם. כך תוכלו גם ליהנות מהכרה טובה יותר של המרכיבים והטכניקות המקצועיות שלו. מדובר בשירות מרתק שמגלה לכם את עולמו המקצועי והמרשים של שף פרטי המעורב כל כך בעולם הקולינארי, ולכן מפיק מאכלים שמימיים ממש. המנות השונות והמיוחדות מקבלות צורה אל מול כל מי שמעוניין להעיף מבט ולהתרשם מהמנה שעליה הוא עומד להתענג.

 האם צריך להיערך מראש ?

שף פרטי הוא שירות כולל, כשהכוונה היא להגעה למקום האירוע עם כל הציוד המקצועי הנדרש בכדי להפיק לכם אירוע קולינארי מפנק. כמובן שעליכם להיות מצוידים במכשירי המטבח הבסיסיים בכדי שהכול ירוץ מהר ובצורה יעילה יותר. מעבר לכך כל הרעיון של הזמנת שף פרטי הוא להעניק לכם את הרוגע וההנאה בכדי שתוכלו ליהנות בצורה מושלמת ולא לדאוג לשום דבר.

 עד כמה ניתן להיות מעורבים בביצועי השף ?

שף פרטי הוא שירות שמעוניין להעניק לכם חוויה ולא רק להאכיל אתכם. בהתאם לכך, חלק ניכר מהמנות המגוונות והמרשימות נעשה מול קהל האורחים ובעלי האירוע תוך כדי הסברים מקצועיים וטיפים איכותיים. שף פרטי הוא שירות שמעוניין ליצור אינטראקציה מושלמת בדרך לאירוע מהנה שבו כולם מרגישים מעורבים בחגיגה תוססת ומיוחדת.

 

"אני שונא אנשים שלא לוקחים ברצינות את הארוחות שלהם" – אוסקר ווילד